Techninis aprašymas

Pamatai

Gręžtiniai poliai, seklieji pamatai, monolitinis rostverkas.

Išorinės sienos

Išorinės sienos iš monolito ir silikatinių plytų/blokelių mūro, apšiltintos pagal projektą numatytu putų polistireno  sluoksniu. Fasadas kombinuotas: cokolis klijuotas plytelėmis, dalis fasado - tinkuotas dekoratyviniu  tinku, dažytas, kita dalis padengta klinkerio plytelėmis.

Vidinės sienos ir pertvaros

Išorinės namo sienos iš vidaus tinkuotos. Vidaus pertvaros statomos dvigubo gipso kartono 10 cm storio. Monolitinės sienos netinkuojamos. Sanmazgų pertvaros iš akyto betono 10 cm blokelių, tinkuotos tik iš kambario pusės.

Lubos (perdengimai)

Perdengimai iš monolito ir surenkamų gelžbetoninių plokščių su monolitiniais intarpais (paviršiai neapdailinti).

Grindys

Grindų pagrindas: išlyginamasis betono sluoksnis su garso  izoliacija, grindų danga neįrengiama.

Langai

Sumontuojami plastikiniai langai, su 3 stiklų, su dviem stiklo paketais, įvairiai varstomi. Vidaus palangės neįrengiamos.

Durys

Sumontuojamos įėjimo į butą durys - šarvo tipo, apšiltintos, su dviem spynomis.

Balkonai

Įrengti pagal projektą. Grindų danga – betonas.

Televizijos, kompiuteriniai tinklai

Pagal projektą išvedžioti kanalai (be kabelio) ir sienose sumontuotos dėžutės telefono ir kompiuterinio tinklo įrengimui (rozetės nemontuojamos). Telefono ar kompiuterinio tinklo kabelius įveda šių paslaugų tiekėjai, (AB „Telia“ ar kiti)  sudarius individualias sutartis su buto savininku. Įrengtas bendras namo teritorijos video stebėjimas. Kiekviename aukšte sumontuotos ryšių spintos. Pagal projektą nuo ryšių spintos į buto kambarius atvesti kanalai (be kabelio, kabelį įveda šių paslaugų tiekėjas), sumontuotos dėžutės (rozetės nemontuojamos). Kabelinės televizijos tinklo kabelius įveda šių paslaugų tiekėjas, sudarius individualią sutartį su buto savininku.

Telefonspynė

Prie įėjimo durų į laiptinę įrengiamas iškvietimo ir pasikalbėjimo pultas su kodiniu laiptinės durų  atrakinimu. Durų atrakinimui išeinant iš laiptinės į lauką yra įrengtas mygtukas. Bute įrengiamas pasikalbėjimo ragelis su durų atidarymo mygtuku.

Šildymo sistema

Namo šildymui įrengta dvivamzdė, priverstinės cirkuliacijos, kolektorinė su individualia šilumos apskaita kiekvienam butui, šildymo sistema. Šilumos šaltinis -  centrinis šildymas iš miesto tinklų. Karštas vanduo ruošiamas katilinėje. Šildymo prietaisai – plieniniai radiatoriai. Šilumos apskaitos skaitikliai įrengti laiptinėse esančiose spintose. Projektuojamas (neįrengiamas) elektrinis gyvatukas sanitarinio mazgo patalpoje. Kernavės Aveniu III etapo papildomas privalumas yra grindinis šildymas, kuris suteikia komforto bute ir leidžia maksimaliai išnaudoti kambarių plotą.

Vėdinimas

Kiekvienam butui įrengiamas ventiliacinis kanalas, skirtas oro šalinimui iš rekuperatoriaus. Įrengiamas oro padavimo vamzdis iki rekuperatoriaus (iš fasado per kambarį) ir sumontuojamas rekuperatorius pagal projektą vonios patalpoje. Pajungiamas oro išmetimas su priešgaisriniu vožtuvu. Vėdinimo vamzdynus iš kambarių iki rekuperatoriaus Pirkėjas sumontuoja individualiai. Projekte numatyta, kad Pirkėjas privalo virtuvėje naudoti recirkuliacinį gartraukį. Rekuperatoriaus techninis pasas, instrukcijos perduodama Pagrindinės sutarties pasirašymo metu.

Vandentiekis ir kanalizacija

Buitinė kanalizacija prijungta prie miesto tinklų. Vamzdynas – plastikinis. Privedama į virtuvę, vonią ir WC karšto ir šalto vandens įvadais be išvedžiojimų iki prietaisų (prietaisai nemontuojami). Šalto ir karšto vandentiekio vamzdžiai trisluoksniai. Privedimus iki prietaisų pagal projektą įsirengia Pirkėjas. Vandens apskaitos prietaisai sumontuoti laiptinėje esančioje spintoje.  Karšto vandens paruošimas vykdomas šilumos mazge.

Elektros instaliacija

Kiekvieno buto prieškambaryje sumontuotas paskirstymo skydelis  su įvadiniu automatu, grupiniais automatiniais jungikliais ir nuotėkio srovės relėmis. Pagal projektą išvedžiojama elektros instaliacija rozetėms, jungikliams ir šviestuvams. Sienose sumontuojamos rozečių ir jungiklių dėžutės (rozetės, jungikliai ir šviestuvai nemontuojami). Virtuvėje įrengiama  dėžutė elektrinės viryklės prijungimui. Laidai ir kabeliai naudojami instaliacijai – variniai, klojami paslėptai. Elektros apskaitos prietaisai sumontuoti rūsyje, atskiroje patalpoje.

Aplinkos tvarkymas

Įrengti privažiavimo keliai, kiemas išklotas trinkelėmis, pasėta veja bei pasodinti želdynai, įrengtos vaikų žaidimo ir sporto aikštelės, sumontuoti kiemo ir namo išoriniai šviestuvai.

Sandėliukai

Pastato rūsyje įrengti  sandėliukai mūrinėmis pertvaromis, skardinėmis durimis su užraktais ir elektros apšvietimu. Patekimas į sandėliukų zoną galimas iš požeminio parkingo.

Parkavimo vietos

Požeminės parkavimo vietos įrengiamas pagal projektą. Vidinės sienos netinkuotos . Grindų danga- šlifuotos betoninės grindys.

Antžeminės parkavimo vietos lauke bus parduodamas kaip inžinierinis statinys su nustatyta naudojimosi tvarka notarinėje sutartyje.

Laiptinė

Įėjimo į namo laiptinę durys – iš aliuminio su stiklo paketu, įmontuota kodinė spyna. Vidaus sienų apdaila – dažytas dekoratyvinis tinkas. Sumontuoti šviestuvai ir šildymo prietaisai. Laiptų pakopos ir aikštelės  betoninės. Turėklai – metaliniai su  porankiais.

Pastato energetinis efektyvumas

Pastatas atitinka visus A++ klasės energetinio efektyvumo reikalavimus. Pardavėjas įsipareigoja iki pastato pripažinimo tinkamu naudoti gauti statinio energetinio efektyvumo sertifikatą ir įregistruoti jį registre.