Statybų naujienos

2023/05/31

Kernavės Aveniu III etapas sparčiai vystomas. Pabaigta trečio aukšto statyba.

Projekto Kernavės Aveniu III privalumai:

  • Kokybiškos medžiagos
  • Butai parduodami su pilna daline apdaila
  • INFRA GROUP pilnos apdailos paslauga
  • Individuali rekuperacinė sistema
  • Patogūs butų išplanavimai
  • Grindinis šildymas
  • Išmaniosios durų spynos kiekvienam butui

2023/05/02

Vyksta paskutinieji Kernavės Aveniu II etapo statybos darbai. Virš 93% butų jau turi naujus savininkus, kurie šiuo metu rūpinasi įrengimo darbais.

Įsigijus paskutiniuosius Kernavės Aveniu II butus jau sekančią dieną galite pradėti įrengimo darbus. Primename, kad nuo šiol galite rinktis INFRA GROUP pilnos apdailos paslaugą.

2022/10/03

Susitikime Būsto Mugėje 2022-10-08 nuo 10:00 iki 16:00 val. Radisson Blu Lietuva, Konstitucijos pr. 20, Vilnius

Daugiau informacijos skaitykite čia

2022/05/19

Šnipiškėse atidaryta nauja gatvė

Šnipiškės toliau atsinaujina – tarp Žalgirio iki Lvivo gatvių šiandien šventiškai atidaryta nauja beveik kilometro ilgio Kernavės gatvė.

2022/05/20

„Kernavės aveniu II“ projektui bankas skyrė 2,6 mln. eurų finansavimą

Šiaulių bankas suteikė 2,6 mln. eurų finansavimą nekilnojamojo turto bendrovei UAB „Incentra“, kuri priklauso „Infra Group“ įmonių grupei. Finansavimas skirtas Šnipiškių mikrorajone plėtojamam gyvenamojo būsto projektui „Kernavės aveniu II.

2022/05/10

Susitikime Būsto Mugėje 2022-05-14 nuo 10:00 iki 16:00 val. Radisson Blu Lietuva, Konstitucijos pr. 20, Vilnius

Daugiau informacijos skaitykite čia

2021/12/09

Naujas daugiabučių projektas Kernavės gatvėje – kaip naujų pastatų fasadai keičia miesto veidą?

Dažnai fasadai – be fantazijos

Kitokios dvasios Vilniui sumaniusios įpūsti NT įmonių grupės „Infra Group“ vystomų projektų architektas Arūnas Skrolis sako, kad dažnai naujų namų fasadai netampa išskirtiniais, nes, taupant laiką ir finansus, susikoncentruojama į funkcionalumą. „Ypač, jei tai ekonominės klasės namai, paprastai orientuojamasi į funkciją – paprasčiausia apdaila, tinkas, blankūs balkonų turėklai, neieškoma įdomesnių sprendimų. Net ir premium klasės namų fasadų sprendimai, manau, užsibaigia per anksti“, – pastebi architektas. Dėl to, pasak jo, nemažai miesto rajonų, nors ir atsinaujina, rizikuoja likti pilki, neišskirtiniai, nuobodūs.
Kernavės gatvėje, Šnipiškėse, vystomas daugiabučių namų projektas „Kernavės aveniu“ šiam miesto rajonui suteiks netikėtų spalvų. „Mūsų, architektų, užduotis būna „įpakuoti“ namą ir pritaikyti esamai teritorijai. Labai gerai, kai turime galimybę labiau pasukti galvas, su sprendimais labiau įsigilinti ir pasiūlyti rinkai kažką naujo. Pamatėme, kad Kernavės gatvėje, kadangi ji tiesi ir plati, labai tiktų didmiesčio tipo aveniu su tam būdingu architektūros stiliumi: mūro tipo fasadai, pirmi aukštai su paslaugų įmonėmis, juoda langų ir balkonų apdaila“, – pasakoja A. Skrolis.
Vilniečiams patiko
Nors lietuviai vis dar svarbiausiu prioritetu perkant būstą laiko jo kainą, architektas pastebi, kad stilius vilniečiams patinka ir tai jie įvertina. „Dažnai žmonės būstą įsigyja, kai projektas dar tik vystomas ir negali įvertinti, kaip iš tiesų atrodys galutinis rezultatas. Kai buvo užbaigtas pirmasis „Kernavės aveniu“ etapas, butų pirkėjai liko patenkinti pastatų eksterjero sprendiniais ir jų išpildymu.
„Infra Group“ vadovas Saulius Skrolis taip pat tvirtina, kad nors kaina lietuviui lieka svarbiausia, išsiskirti rinkoje ir sudominti pirkėją vien to nebeužtenka – tenka ieškoti papildomų sprendimų, tokių kaip išskirtinis eksterjeras, terasos, naudojama žalioji energija, laisvalaikio erdvės, kiti baigtiniai sprendimai, kad pirkėjas jaustųsi įsigijęs gerai suprojektuotą ir kokybiškai pastatytą būstą. Pirmojo „Kernavės aveniu“ etapo butai buvo išpirkti dar net nespėjus pabaigti statybų.
Šiuo metu įmonė pradėjo vykdyti antrąjį šio projekto etapą – daugiabutį gyvenamąjį namą Kernavės g. 14. Jame bus 50 butų (29–79 kv. m. ploto, 1–4 kambarių) su balkonais. Pirmame aukšte bus įrengtos penkios komercinės patalpos, po namu – požeminė automobilių aikštelė, dviračių laikymo patalpos, sandėliukai, vidiniame kieme – vaikų žaidimo, sporto aikštelės, poilsio zonos, želdynai, takeliai. Visi „Kernavės aveniu“ projekto daugiabučiai namai perimetrinio užstatymo principu vis artės prie Žalgirio gatvės, sudarydami vieningą aveniu architektūros tipo užstatymą.
Daugiau informacijos: Mantas Mikša Pardavimų vadovas Tel.: +370630 74070 El. paštas: mantas@infra.lt

2021/11/09

Pamatų įrengimas

Pradėti pamatų įrengimo darbai.

2021/11/05

Pradėtos antrojo „Kernavės aveniu“ projekto etapo statybos

,,Kernavės aveniu II“ – tai sėkmingo ,,Kernavės aveniu“ projekto tęsinys Šnipiškėse. Antrajame projekto etape numatytas pastatas pratęs vientisą architektūrinį stilių, planuojamos žaliosios ir laisvalaikio zonos. Čia bus pasodinti želdynai, įrengtos vaikų žaidimo ir sporto aikštelės. Naujame A++ energinės klasės name, adresu Kernavės g. 14, suplanuota 50 nuo vieno iki keturių kambarių skirtingo ploto butų su balkonais. Pirmame pastato aukšte yra numatytos 5 komercinės patalpos. Išspręstas ir transporto priemonių stovėjimo klausimas: suprojektuotos parkavimo vietos požeminėje aikštelėje, dalis automobilių stovėjimo vietų numatoma ir kiemo pusėje. Pastato rūsyje bus įrengtas 31 sandėliukas mūrinėmis pertvaromis su užraktu. „Kernavės aveniu“ antrojo etapo statybų pabaiga numatoma 2023 m. I ketvirtyje.